20151028UitslagInternschaaktornooi

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Administrator zondag 01 november 2015 00:00

 

Einduitslag

   Tit Name                    Rati    F/M  Club    Cou    Pts  Prg   Kash  Buch  M B   BC1  
  1    Follesa Enrico         (1300N)  M    Temse  BEL   8.5/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  2    Engels Stef            (1400N)  M    Temse  BEL   8.0/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  3    Smet Vincent           (1400N)  M    Temse  BEL   7.5/9    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  4    De Smedt Jonah         (1400N)  M    Temse  BEL   6.5/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  5    Cools Arno             (1400N)  M    Temse  BEL   6.0/11  43.0     0   0.0   0.0   0.0 
  6    Beirlant Wannes        (1300N)  M    Temse  BEL   6.0/10  40.0     0   0.0   0.0   0.0 
  7    Lopes Cardoso Raphael  (1400N)  M    Temse  BEL   6.0/11  38.0     0   0.0   0.0   0.0 
  8    Lopes Cardoso Miguel   (1200N)  M    Temse  BEL   6.0/11  37.0     0   0.0   0.0   0.0 
  9    De Beule Gilles        (1350N)  M    Temse  BEL   6.0/8   32.0     0   0.0   0.0   0.0 
 10    Vervyckt Vincent       (1300N)  M    Temse  BEL   5.5/11  33.0     0   0.0   0.0   0.0 
 11    Baeten Staf            (1200N)  M    Temse  BEL   5.5/10  27.5     0   0.0   0.0   0.0 
 12    Servotte Jef           (1300N)  M    Temse  BEL   5.0/10  31.0     0   0.0   0.0   0.0 
 13    De Lange Jules         (   0 )  M           BEL   5.0/11  27.0     0   0.0   0.0   0.0 
 14    De Beule Cedric        (   0 )  M           BEL   5.0/8   22.0     0   0.0   0.0   0.0 
 15    Wuytack Wesley         (1200N)  M    Temse  BEL   4.5/9    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 16    Fernandez Raul         (1100N)  M    Temse  BEL   4.0/11  25.0     0   0.0   0.0   0.0 
 17    Moerdyck Wout          (1200N)  M    Temse  BEL   4.0/5   10.0     0   0.0   0.0   0.0 
 18    Van Den Broeck Indy    (1300N)  M    Temse  BEL   3.0/5   28.0     0   0.0   0.0   0.0 
 19    Boelen Cor             (1100N)  M    Temse  BEL   3.0/11  17.0     0   0.0   0.0   0.0 
 20    Van Den Branden Kasper (   0 )  M           BEL   2.0/5    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 21    Franken Ruben          (1300N)  M    Temse  BEL   1.0/5    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 22    Praet Jens             (1300N)  M    Temse  BEL   0.0/0    0.0     0  60.5   0.0   0.0 
 23    Boelen Tijl            (1100N)  M    Temse  BEL   0.0/5    0.0     0  42.0   0.0   0.0 
   

20150907Jeugd Intern tornooi

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Marc Blommaert dinsdag 08 september 2015 00:00

Eindstand
Name Rating Pts Perf R1 R2 R3 R4 R5 Prg Kash Buch M B BC1
1 Follesa Enrico 1200 4.5 1713 6B + 9W + 2B + 4B = 5W + 0.0 0 0.0 0.0 0.0
2 Lopes Cardoso Raphael 1350 4.0 1551 3W + 5B + 1W - 8B + 4W + 12.0 0 0.0 0.0 0.0
3 Smet Vincent 1350 4.0 1541 2B - 10W + 11B + 5B + 6W + 10.0 0 0.0 0.0 0.0
4 De Smedt Jonah 1350 3.5 1418 9B + 7W + 6B + 1W = 2B - 0.0 0 0.0 0.0 0.0
5 Cools Arno 1350 2.0 1185 10B + 2W - 7B + 3W - 1B - 8.0 0 0.0 0.0 0.0
6 Engels Stef 1350 2.0 1205 1W - 8B + 4W - 10B + 3B - 6.0 6 14.5 0.0 0.0
7 Lopes Cardoso Miguel 1150 2.0 1103 bye 4B - 5W - 9W - 11B + 6.0 6 10.5 0.0 0.0
8 Beirlant Wannes 1250 2.0 1206 ... 6W - 9B + 2W - bye 4.0 0 0.0 0.0 0.0
9 Vervyckt Vincent 1250 2.0 1165 4W - 1B - 8W - 7B + 10W + 3.0 0 0.0 0.0 0.0
10 Van Den Broeck Indy 1200 1.0 648 5W - 3B - bye 6W - 9B - 3.0 0 0.0 0.0 0.0
11 Wuytack Wesley 1200 1.0 661 ... ... 3W - bye 7W - 2.0 0 0.0 0.0 0.0
   

201507Uitslag BK schaken Schelle

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast op zondag 23 augustus 2015 17:07 Geschreven door Marc Blommaert woensdag 22 juli 2015 00:00

Verslagen kan je nalezen op: http://www.belchess2015.be/

Deden mee van Boey Temse: Bruno en Nathan, Wim, Sigiswald, Astrid en Louis.  Bruno behaalde een derde stek in het open BK.

 

Lees meer: 201507Uitslag BK schaken Schelle

   

20150613Eindstandfamilietornooi

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Administrator vrijdag 12 juni 2015 00:00

Veel volk op deze mooie zomerdag. Niet leden startten met een extra punt. Degenen die iemand meegebracht hadden kregen hun extra punt(en) in de voorlaatste ronde. Jonah de Smedt won ongeslagen het tornooi. Merk ook op dat de 11e plaats bezet werd door een jong niet-lid.

 

Eindstand
Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 Res S B Buch M B Vsch
1 De Smedt Jonah 1350 7.0 1935 14W + 3Z + 20W + 19Z + 4W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
2 Lopes Cardoso Raphael 1350 6.0 1885 9W + 30Z + 5W + 12Z + 6W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
3 Follesa Enrico 1200 6.0 1401 10W + 1W - 31Z + 22Z + 8W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
4 Engels Stef 1350 5.0 1401 13Z + 31W + 6Z + 15W + 1Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
5 Servotte Jef 1250 5.0 1281 7W + 29Z + 2Z - 24W + 11Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
6 De Vleeschouwer Wannes 1250 5.0 1250 23W + 27Z + 4W - 14Z + 2Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
7 De Vleeschouwer Dries 1100 5.0 1007 5Z - bye 27W + 9Z - 12W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
8 Cools Arno 1350 4.0 1331 18W + 17Z + 22W + 20Z + 3Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
9 Franken Ruben 1250 4.0 1321 2Z - 23W + 17Z + 7W + 20Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
10 Jacobs Robbe 1350 4.0 1381 3Z - 13W + 30W + 18Z + 21W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
11 Hanssens Yash (Indy). 0 4.0 580 27W + 22Z + 12W - 16Z + 5W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
12 Blyweert Rudy 0 4.0 570 25Z + 24W + 11Z + 2W - 7Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
13 Moerdyck Wout 1150 4.0 1200 4W - 10Z - 29W + 27Z + 19W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
14 Lopes Cardoso Miguel 1150 4.0 1140 1Z - 21W + 25Z + 6W - 15Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
15 Follesa Luca (Enrico) 0 3.0 685 17W + 20Z - 16W + 4Z - 14W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
16 Vervyckt Vincent 1250 3.0 1020 21Z + 25W + 15Z - 11W - 24Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
17 Cardoso Silvana (Raphael / Miguel) 0 3.0 675 15Z - 8W - 9W - 29Z + 23W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
18 Van Den Broeck Indy 1200 3.0 1180 8Z - 28W + 26Z + 10W - 25Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
19 De Beule Gilles 1300 3.0 1180 28Z + 26W + 24Z + 1W - 13Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
20 Servotte Ciska 0 3.0 725 31Z + 15W + 1Z - 8W - 9W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
21 Fernandez Raul 1100 3.0 941 16W - 14Z - bye 26W + 10Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
22 Engels Wim (Stef) 0 3.0 665 26Z + 11W - 8Z - 3W - 28Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
23 Boelen Tijl 1100 3.0 955 6Z - 9Z - 28W + 31W + 17Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
24 Verbelen Ben (Jonah) 0 2.0 530 29W + 12Z - 19W - 5Z - 16W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
25 Degreef Raf (Raul) 0 2.0 490 12W - 16Z - 14W - 30Z + 18W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
26 Migneau Viktor 0 2.0 490 22W - 19Z - 18W - 21Z - 30W + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
27 Ceuppens Sandra (Jonah) 0 2.0 198 11Z - 6W - 7Z - 13W - bye 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
28 Boelen Cor 1100 2.0 410 19W - 18Z - 23Z - bye 22W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
29 Baeten Staf (Wout) 0 2.0 250 24Z - 5W - 13Z - 17W - 31Z + 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
30 Migneau Nicolas 0 1.0 -2 ... 2W - 10Z - 25W - 26Z - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
31 Aps Lieve (Enrico) 0 1.0 53 20W - 4Z - 3W - 23Z - 29W - 0.0 0.00 0.0 0.0 0.0
   

20150221Uitslagthematornooi

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Marc Blommaert vrijdag 20 februari 2015 00:00

 

Stef kon zijn voorsprong van vorige speeldag niet vasthouden en werd op de valreep bijgehaald door Raphael en de verbazend sterk spelende Enrico. Raphael won op scheidingspunten.

Eindklassement
Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Res Buch S B M B Vsch
1 Lopes Cardoso Raphael 1200 7.5 1493 5Z + 9W + 3W - 17Z + 13W + 8Z + 2W - 3Z + 4W = 7Z + --- 62.5 0.00 0.0 0.0
2 Follesa Enrico 1200 7.5 1503 8Z + 10W + 13W - 5Z + 6W + 3Z = 1Z + 9W + 8W + 4Z - --- 60.0 0.00 0.0 0.0
3 Engels Stef 1350 7.5 1438 22Z + 14W + 1Z + 6Z + 9W + 2W = 10Z + 1W - 7Z + 5Z - --- 59.0 0.00 0.0 0.0
4 Jacobs Robbe 1350 6.5 1310 18Z - 21W + 14Z - 7W - 16Z + 5Z + 12W + 10W + 1Z = 2W + 1.0 0.0 0.00 0.0 0.0
5 Cools Arno 1350 6.5 1325 1W - 22Z + 7Z = 2W - 21Z + 4W - 16Z + 11W + 9Z + 3W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0.0
6 De Smedt Jonah 1350 6.0 1287 11Z + 7W + 15Z + 3W - 2Z - 10W - 7Z - 16W + 12Z + 11W + 0.0 0.0 0.00 0.0 0.0
7 Servotte Jef 1250 5.5 1374 16Z + 6Z - 5W = 4Z + 17W + ... 6W + 8Z + 3W - 1W - --- 59.0 0.00 0.0 0.0
8 Smet Vincent 1350 5.5 1256 2W - 12Z + 11W + 13Z + 15W + 1W - 9Z = 7W - 2Z - 10Z + --- 55.5 24.50 0.0 0.0
9 De Beule Gilles 1300 5.5 1244 12W + 1Z - 18W + 10Z + 3Z - 11W + 8W = 2Z - 5W - bye --- 55.5 21.25 0.0 0.0
10 Vervyckt Vincent 1250 5.0 1219 23W + 2Z - 16W + 9W - 18Z + 6Z + 3W - 4Z - bye 8W - 0.0 0.0 0.00 0.0 0.0
11 Boons Brecht 1200 4.5 1153 6W - 20Z + 8Z - 21W + 12W = 9Z - bye 5Z - 16W + 6Z - 0.0 0.0 0.00 0.0 0.0
12 De Langhe Jules 1100 3.5 1050 9Z - 8W - 23Z + 22W + 11Z = 16W - 4Z - bye 6W - 16Z - 0.0 0.0 0.00 0.0 0.0
13 Van Lommen Jarne 1250 3.0 1290 21Z + 18W + 2Z + 8W - 1Z - ... ... ... ... ... --- 56.0 0.00 0.0 0.0
14 De Vleeschouwer Wannes 1250 3.0 1330 20W + 3Z - 4W + 15Z - 19W + ... ... ... ... ... --- 54.5 0.00 0.0 0.0
15 Praet Jens 1250 3.0 1294 ... 19Z + 6W - 14W + 8Z - ... ... ... ... ... --- 51.0 0.00 0.0 0.0
16 Lopes Cardoso Miguel 1100 3.0 1018 7W - bye 10Z - 18Z - 4W - 12Z + 5W - 6Z - 11Z - 12W + --- 46.5 0.00 0.0 0.0
17 Beirlant Wannes 1250 2.0 1194 ... 23Z + 19W + 1W - 7Z - ... ... ... ... ... --- 50.5 0.00 0.0 0.0
18 Van Den Broeck Indy 1200 2.0 1185 4W + 13Z - 9Z - 16W + 10W - ... ... ... ... ... --- 46.5 0.00 0.0 0.0
19 Wuytack Wesley 1200 2.0 1028 ... 15W - 17Z - 20W + 14Z - ... ... ... ... ... --- 43.5 0.00 0.0 0.0
20 Boelen Cor 1100 2.0 1003 14Z - 11W - bye 19Z - 23W + ... ... ... ... ... --- 40.5 0.00 0.0 0.0
21 Boelen Tijl 1100 1.0 1020 13W - 4Z - 22W + 11Z - 5W - ... ... ... ... ... --- 43.0 0.00 0.0 0.0
22 Fernandez Raul 1100 1.0 548 3W - 5W - 21Z - 12Z - bye ... ... ... ... ... --- 38.5 0.00 0.0 0.0
23 De Vleeschouwer Dries 1100 1.0 498 10Z - 17W - 12W - bye 20Z - ... ... ... ... ... --- 34.5 0.00 0.0 0.0