20160902UitslagOpenRapid

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast op zaterdag 22 oktober 2016 08:52 Geschreven door Marc Blommaert vrijdag 02 september 2016 00:00

 

Stand na de vierde ronde.

Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 Res Vsch Buch M B S B
1 Boons Bert 1950 3.0 2368 3Z + 2W + 4Z + ... --- 9.0 0.0 0.0 0.00
2 Van Der Meiren Gust 1650 3.0 1774 14W + 1Z - 9W + 5W + --- 7.0 0.0 0.0 0.00
3 Follesa Enrico 1400 3.0 1664 1W - 14Z + 10W + 7Z + --- 6.0 0.0 0.0 0.00
4 Wynants Marcel 1650 2.0 1796 9Z + 5W + 1W - ... --- 7.0 0.0 0.0 0.00
5 Blommaert Marc 1690 2.0 1569 11W + 4Z - 7W + 2Z - --- 6.0 0.0 0.0 0.00
6 Willems Frank 1400 2.0 2060 ... 15Z + 11W + ... --- 5.0 0.0 0.0 0.00
7 Lopes Cardoso Raphael 1600 1.5 1360 10Z + 13W = 5Z - 3W - --- 5.5 0.0 0.0 0.00
8 De Meireleir Marc 1550 1.5 1461 ... ... 14W = 10Z + --- 2.0 0.0 0.0 0.00
9 Engels Stef 1350 1.0 1423 4W - 17Z + 2Z - ... --- 3.0 8.5 4.0 2.25
10 Lopes Cardoso Miguel 1200 1.0 1266 7W - 19Z + 3Z - 8W - --- 3.0 8.5 4.0 1.50
11 Jacobs Robbe 1350 1.0 1353 5Z - 18W + 6Z - ... --- 3.0 8.0 0.0 0.00
12 Smet Luc 1400 1.0 1995 ... ... ... 16Z + --- 1.0 0.0 0.0 0.00
13 Blommaert Laura 1450 0.5 1636 ... 7Z = ... ... --- 1.5 0.0 0.0 0.00
14 Smet Vincent 1300 0.5 1271 2Z - 3W - 8Z = ... --- 1.0 0.0 0.0 0.00
15 Servotte Jef 1300 0.0 930 ... 6W - ... ... --- 0.0 7.5 0.0 0.00
16 Van Brussel Kenny 1260 0.0 930 ... ... ... 12W - --- 0.0 7.0 0.0 0.00
17 Vervyckt Vincent 1300 0.0 880 ... 9W - ... ... --- 0.0 6.0 3.0 2.25
18 De Smedt Jonah 1300 0.0 880 ... 11Z - ... ... --- 0.0 6.0 3.0 2.25
19 Van Den Broeck Indy 1300 0.0 730 ... 10W - ... ... --- 0.0 5.5 0.0 0.00
   

20160901UitslagJeugdintern

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Marc Blommaert donderdag 01 september 2016 00:00

Einduitslag
Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 Res Vsch Buch M B S B
1 Follesa Enrico 1200 5.0 1885 5W + 4Z + 2Z + 3W + 6Z + 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
2 Smet Vincent 1350 3.0 1280 7W + 3Z + 1W - 4Z + 5W - --- 11.0 0.0 0.0 0.00
3 Lopes Cardoso Raphael 1350 3.0 1210 6Z + 2W - 5Z + 1Z - 8W + --- 9.0 13.0 0.0 0.00
4 Engels Stef 1350 3.0 1230 8Z + 1W - 6Z + 2W - 7Z + --- 9.0 11.0 0.0 0.00
5 Jacobs Robbe 0 3.0 1300 1Z - 8W + 3W - 7Z + 2Z + --- 7.0 0.0 0.0 0.00
6 Vael Jonas 0 1.0 990 3W - 7Z + 4W - 8Z - 1W - 1.0 4.0 0.0 0.0 0.00
7 Boelen Cor 1100 1.0 830 2Z - 6W - 8Z + 5W - 4W - 1.0 3.0 0.0 0.0 0.00
8 Boelen Tijl 1100 1.0 830 4W - 5Z - 7W - 6W + 3Z - 1.0 2.0 0.0 0.0 0.00
   

20160828Snelschaakkampioenschap

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Marc Blommaert zondag 28 augustus 2016 00:00

Wiebke moest Bjorn op de valreep laten voorgaan. Nieuweling Marc Osselaer trok meer dan behoorlijk zijn plan.

Eindklassement snelschaakkampioenschap
Naam ELO Ptn Prest R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13 Res Vsch Buch M B S B
1 Dijckmans Bjorn 2200 10.5 2231 7Z + 2W - 6Z + 5W + 3Z - 10W + 4Z + 9W + 8Z + 5Z + 3W + 4W = 2Z + 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
2 Barbier Wiebke 2000 9.5 2082 10W + 1Z + 3W - 4Z + 5Z + 9W + 7W + 8Z + 6W + 3Z = 5W - 6Z + 1W - --- 74.0 0.0 0.0 0.00
3 Caluwe Marc 2100 9.5 2113 6Z + 5W - 2Z + 8W + 1W + 4Z - 9Z + 7W + 10Z + 2W = 1Z - 5Z + 9W + --- 66.0 0.0 0.0 0.00
4 Boons Bert 2000 9.5 2009 8Z + 7W + 5Z - 2W - 6Z + 3W + 1W - 10Z + 9Z + 8W + 6W + 1Z = 7Z + --- 62.0 0.0 0.0 0.00
5 Stuer Marc 2150 9.0 2094 9W + 3Z + 4W + 1Z - 2W - 8Z + 10W + 6Z + 7Z + 1W - 2Z + 3W - 10Z + 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
6 Willems Frank 1500 4.5 1532 3W - 10Z + 1W - 9Z + 4W - 7Z = 8W = 5W - 2Z - 7W = 4Z - 2W - 8Z + --- 32.5 0.0 0.0 0.00
7 Van Der Meiren Gust 1650 4.5 1574 1W - 4Z - 9W + 10Z = 8W - 6W = 2Z - 3Z - 5W - 6Z = 10W + 9Z + 4W - --- 27.0 0.0 0.0 0.00
8 Smet Vincent 1200 3.5 1305 4W - 9Z - 10W + 3Z - 7Z + 5W - 6Z = 2W - 1W - 4Z - 9W - 10Z + 6W - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
9 De Meireleir Marc 1500 3.0 1381 5Z - 8W + 7Z - 6W - 10Z + 2Z - 3W - 1Z - 4W - 10W - 8Z + 7W - 3Z - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
10 Osselaer Marc 1200 1.5 1133 2Z - 6W - 8Z - 7W = 9W - 1Z - 5Z - 4W - 3W - 9Z + 7Z - 8W - 5W - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.00
   

201608Nieuwe schaaklessen

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Laatst aangepast op zaterdag 20 augustus 2016 16:03 Geschreven door Administrator zaterdag 20 augustus 2016 03:55

 

Schaakklub Boey Temse

organiseert Jeugdschaaklessen (16e Jaargang)



Alle Schaaklessen (echte beginners tot jeugdexperten) vinden plaats op Vrijdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in ons clublokaal (zie onderaan).

De lessen worden gegeven volgens de stappenmethode Brunia/Van Wijgerden, erkend door de Nederlandse en de Vlaamse Schaakbond.

Voorwaarde voor het kunnen volgen van de lessen is het aansluiten bij de club

(Je mag echter wel enkele proeflessen volgen:

2/9 schaaktornooitje,
9/9 start initiatielessen en Open Deur

16/9 en 23/9 schaaklessen


We vragen ook dat je tenminste in het tweede leerjaar zit.

Lokaal:

Clement D’hooghe Laan 8 (Rustoord De Reiger), Temse

 

   

20151028UitslagInternschaaktornooi

Let op: opent in een nieuw venster PDFAfdrukkenE-mailadres

Geschreven door Administrator zondag 01 november 2015 00:00

 

Einduitslag

   Tit Name                    Rati    F/M  Club    Cou    Pts  Prg   Kash  Buch  M B   BC1  
  1    Follesa Enrico         (1300N)  M    Temse  BEL   8.5/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  2    Engels Stef            (1400N)  M    Temse  BEL   8.0/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  3    Smet Vincent           (1400N)  M    Temse  BEL   7.5/9    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  4    De Smedt Jonah         (1400N)  M    Temse  BEL   6.5/11   0.0     0   0.0   0.0   0.0 
  5    Cools Arno             (1400N)  M    Temse  BEL   6.0/11  43.0     0   0.0   0.0   0.0 
  6    Beirlant Wannes        (1300N)  M    Temse  BEL   6.0/10  40.0     0   0.0   0.0   0.0 
  7    Lopes Cardoso Raphael  (1400N)  M    Temse  BEL   6.0/11  38.0     0   0.0   0.0   0.0 
  8    Lopes Cardoso Miguel   (1200N)  M    Temse  BEL   6.0/11  37.0     0   0.0   0.0   0.0 
  9    De Beule Gilles        (1350N)  M    Temse  BEL   6.0/8   32.0     0   0.0   0.0   0.0 
 10    Vervyckt Vincent       (1300N)  M    Temse  BEL   5.5/11  33.0     0   0.0   0.0   0.0 
 11    Baeten Staf            (1200N)  M    Temse  BEL   5.5/10  27.5     0   0.0   0.0   0.0 
 12    Servotte Jef           (1300N)  M    Temse  BEL   5.0/10  31.0     0   0.0   0.0   0.0 
 13    De Lange Jules         (   0 )  M           BEL   5.0/11  27.0     0   0.0   0.0   0.0 
 14    De Beule Cedric        (   0 )  M           BEL   5.0/8   22.0     0   0.0   0.0   0.0 
 15    Wuytack Wesley         (1200N)  M    Temse  BEL   4.5/9    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 16    Fernandez Raul         (1100N)  M    Temse  BEL   4.0/11  25.0     0   0.0   0.0   0.0 
 17    Moerdyck Wout          (1200N)  M    Temse  BEL   4.0/5   10.0     0   0.0   0.0   0.0 
 18    Van Den Broeck Indy    (1300N)  M    Temse  BEL   3.0/5   28.0     0   0.0   0.0   0.0 
 19    Boelen Cor             (1100N)  M    Temse  BEL   3.0/11  17.0     0   0.0   0.0   0.0 
 20    Van Den Branden Kasper (   0 )  M           BEL   2.0/5    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 21    Franken Ruben          (1300N)  M    Temse  BEL   1.0/5    0.0     0   0.0   0.0   0.0 
 22    Praet Jens             (1300N)  M    Temse  BEL   0.0/0    0.0     0  60.5   0.0   0.0 
 23    Boelen Tijl            (1100N)  M    Temse  BEL   0.0/5    0.0     0  42.0   0.0   0.0